Niedziela 22 października 2017 roku. Imieniny Marleny, Edwarda, Seweryna - wszystkiego najlepszego!

Dnia 23 października 2017 r. - biblioteka w Sarnowie będzie nieczynna.

Filia nr 2 w Strzyżowicach będzie nieczynna w dniach od 23 do 27 października 2017 r., z powodu wymiany okien. Przepraszamy za utrudnienia.

Kolorowa Biblioteka czyli trzeci pokaz mody

fotoWśród bogatych zbiorów Psarskiej Biblioteki znajdują się również książki o tematyce poświęconej modzie. Jest trochę historii, są biografie znanych kreatorów. Mamy jednak świadomość, że kontakt z modą w literaturze to tylko namiastka pełnych emocji przeżyć i doświadczeń, których możemy nabyć uczestnicząc w pokazie mody czyli spotkaniu z „żywą” modą.

I właśnie takie przedsięwzięcie miało miejsce 6 października 2017 roku w naszej Bibliotece. Organizatorką i prowadzącą pokaz była – jak poprzednio – Krystyna Musik, właścicielka salonów mody KMS Gantos w Piekarach Śląskich i Tarnowskich Górach. Modelkami – znane już u nas Panie: Beata, Bibiana, Edyta i Małgosia. Za profesjonalne przygotowanie modelek do pokazu odpowiadała Pani Marzena – kosmetolog i Pani  Basia – fryzjerka.
Tym razem modelki zaprezentowały stroje jesienne, chociaż nie zabrakło i stylizacji zimowych. Podziwialiśmy sukienki, bluzki, spodnie, kurtki, płaszcze a także biżuterię i szale.
Na wszystkich pokazach Krystyna Musik pokazuje różne warianty, zestawienia strojów, podpowiada jak można wykorzystać ubrania łącząc różne elementy, czasem dodając biżuterię, innym razem ożywiając ten sam strój szalikiem czy apaszką.
Wieczór zakończył się tradycyjnie – można było dotknąć wszystkich strojów, dokładnie obejrzeć kolekcję, także przymierzyć a później… porozmawiać przy kawie.

Kalendarium wydarzeń

«  < Październik 2017 >   »
PnWtŚrCzPtSoNd

My na Facebooku