Serwis może zawierać odniesienia/linki do innych serwisów internetowych. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie polityki prywatności na tych stronach. Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług internetowych drogą elektroniczną wyłączną odpowiedzialność za politykę prywatności na danej stronie www ponosi operator danego serwisu internetowego.
Biblioteka zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności. Każdorazowo będzie to miało miejsce poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności w Serwisie.