fotoUczniowie klasy 1 Szkoły Podstawowej w Dąbiu mieli okazję uczestniczyć w lekcji bibliotecznej poświęconej odkrywaniu talentów. Dzieci dowiedziały się, że wymaga to otwartego umysłu i eksploracji różnych dziedzin i aktywności.

Dzięki ćwiczeniom na zajęciach nasi dzielni czytelnicy poznawali swoje mocne strony, a także odkrywali je u swoich przyjaciół. Niepokorny i niezwykle twórczy bohater książki, "Ignaś Kitek architekt'' udowodnił wszystkim, że swoją pasję można realizować wbrew wszelkim przeciwnościom jeśli ma się prawdziwy TALENT.
Uczniowie dowiedzieli się także że błędy są naturalną częścią procesu odkrywania talentów, a najważniejsze to aby nie zniechęcać się niepowodzeniami, ale traktować je jako szanse do nauki i rozwoju.